0
Гарантійна інформація

На всі товари, представлені у магазині Addictive Perfumes поширюється гарантія. Отримати інформацію щодо терміну гарантії можна на сайті у характеристиках товару.

Строк дії гарантії розпочинається із дати отримання товара. Датою отримання товару вважається дата, яка вказана у товарному чеку. У разі доставки товару транспортною компанією, датою початку гарантійного терміну вважається дата отримання товару в поштовому відділенні або від кур'єра компанії / служби доставки.


Умови повернення товару

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», покупець має право на повернення купленого товару у таких випадках:
Повернення товару без відповідних причин можливе впродовж 14 діб.

Повернення товару без відповідних причин можливе лише за умови збереження його споживчих якостей і товарного вигляду. Це означає, що на товарі не повинно бути слідів експлуатації або використання. Також, обов'язковою є наявність оригінальної упаковки і ярликів без пошкоджень, якщо такі були при продажу.

Повернення товару за причиною виявлення дефекту відбувається протягом гарантійного періоду.

У разі виникнення дефекту товару протягом гарантійного терміну, покупець повинен звернутися в інтернет-магазин Addictive Perfumes для вирішення питання про ремонт, обмін, або повернення грошей.

Повернення за причиною невідповідності замовленого та отриманого товару можливе протягом 14 діб. Невідповідність має бути підтверджена зі сторони компанії.

Гарантійні умови, та умови повернення товарів інтернет-магазину Addictive Perfumes